درباره ما

ریزدونه ؛ یک اسم خاص و منحصربه فرد، که متولد شد، بر سر زبان‌ها افتاد، و تبدیل به عنوانی برای کوچولوهای در راه و به دنیا آمده گردید…

ریزدونه، از دل تضادهایی برآمد که ما یعنی زهرا نوایی و عرفان نوایی به عنوان بنیانگذاران آن، در دل جامعه مشاهده می‌کردیم، ریشه این تضادها را در ناآگاهی طیف گسترده‌ای از جامعه نسبت به فرزند آوری و فرزند پروری دیدیم و جای خالی بستری را برای آموزش‌های لازم، کامل، مطمئن و مستقیم از سوی پزشکان و متخصصان با تجربه این حوزه در زمان اقدام به فرزندآوری تا رشد و پرورش فرزند یافتیم و به دنبال راه مطمئنی برای مقابله با این تضادها بودیم.

ما بر این باوریم تا به جای اینکه ببینیم جامعه برایمان چه کرده‌است، در پی آن باشیم که ما چه قدمی می‌توانیم برای رشد و پیشرفت جامعه‌مان برداریم. ما در دوران نوجوانی و جوانی خود بیش از هفت سال، در مراکز مختلف بهزیستی، به عنوان همیار و به طور عام المنفعه، با گروه‌های سنی مختلف کودکان کار کردیم و بیشتر روزهای خود را با این بچه‌ها سپری می‌کردیم. مواجهه مستقیم با شرایط متفاوت و سخت برخی از فرزندان این جامعه که عموماً ناشی از ناآگاهی والدین بوده‌است، نگاه عمیق‌تری در ما ایجاد کرد.

ما، بیش از هر اقدام دیگری، نیاز به آموزش را در جامعه مهم و لازم دیدیم.

ریزدونه در ۱۳۹۷/۷/۷ متولد شد و کار خود را در فضای مجازی شروع کرد و سپس با تولید محتوای تخصصی با همراهی پزشکان و متخصصان با تجربه حوزه اقدام به بارداری تا خردسالی کودک، در بستر وب‌سایت به کار خود ادامه داد.

ما با همراهی بهترین و با تجربه‌ترین پزشکان و متخصصان ایران، در تلاشیم تا با کیفیت‌ترین تولیدات آموزشی را از زمان تصمیم‌گیری به فرزندآوری تا تولد و خردسالی کودک، برای تمامی مادران و پدران فارسی زبان دنیا فراهم کنیم و مسیر آسان‌تر و مطمئن‌تری را برای شما بسازیم.

ما در ریزدونه اعتقاد داریم، تولد یک انسان معجزه‌ای بزرگ است که جز با آگاهی و دانش بالا نباید به استقبال آن رفت.

به همین دلیل شعار “معجزه ای به نام تولد” را به عنوان چراغی برای راه خود انتخاب کردیم…