Rizdooneh-logo

پشتیبانی

۷۷۶ ۴۴ ۶۶ ۹۱۰ ۹۸+

پشتیبانی

۷۷۶ ۴۴ ۶۶ ۹۱۰ ۹۸+

۰

نوزاد

نوزاد

ویدیوهای نوزاد:

دوره‌های آموزشی نوزاد:

مقالات نوزاد:

به ۲۸ روز اول زندگی یک انسان، دوران نوزادی گفته می‌شود. این ۲۸ روز، جزوی از ۱۰۰۰ روز طلایی عمر انسان به شمار می‌رود. این هزار روز طلایی، از لحظه تشکیل جنین و شروع بارداری، تا پایان سن دو سالگی را شامل می‌شود.

همانطور که از اسم آن مشخص است، این هزار روز، جزو طلایی‌ترین روزهای زندگی یک انسان محسوب می شود. پس اگر آینده کودکمان برای ما مهم است، ضرورت دارد که این ۱۰۰۰ روز را با آگاهی پشت سر بذاریم.

خیلی مهم است که بدانیم نوزاد ما در طی این ۲۸ روز اول زندگی خود، چه نیازهای جسمی، روحی و روانی دارد تا بتوانیم به طور کامل به آن‌ها پاسخ دهیم. کمک از متخصصین این دوره که هم علم و هم تجربه کافی دارند باعث می‌شود تا به عنوان یک مادر و پدر آگاه، به درستی به این نیازها پاسخ دهیم.

برای آنکه با این دوران بیشتر آشنا شویم، مطالب آموزشی و همچنین لایوهای آموزشی بسیاری با متخصصین مطرح در این حوزه برگزار کردیم. 

به غیر از تمام مقالات و لایوهای آموزشی که با همراهی متخصصان این حوزه آماده شده‌است، دوره‌های آموزشی نیز در خصوص دوران نوزادی و در پاسخ به سوالات و چالش‌های مادران و پدرانی که در رابطه با شیردهی به نوزاد، زردی نوزاد، کولیک و رفلاکس و همچنین مراقبت از نوزاد داشته‌اند، آماده‌شده‌است.

این دوره‌ها، با تدریس خانم دکتر سونا اسلام‌پور، فوق تخصص نوزادان، آماده‌شده‌است. اساس مطالب این دوره‌ها، چالش‌ها و نیازهایی بوده که والدین در طی این دوران با آن مواجه شده و به دنبال جواب سوالات خود از منبعی معتبر، منسجم و علمی بودند. در صفحات مخصوص به هر دوره، بخش‌هایی از دوره به همراه مواردی که در هر دوره آموزش داده شده، ذکر شده‌است که در صورت نیاز، می‌توانید دوره مورد نظر خود را تهیه کنید.

ما در ریزدونه اعتقاد داریم که هرچقدر آگاهی ما در رابطه با این دوران حساس بیشتر شود، ترس و اضطرابمان کاهش پیدا کرد و با آرامش بیشتری از این دوران گذر می‌کنیم.

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.