Rizdooneh-logo

پشتیبانی

۷۷۶ ۴۴ ۶۶ ۹۱۰ ۹۸+

پشتیبانی

۷۷۶ ۴۴ ۶۶ ۹۱۰ ۹۸+

۰

اقدام به بارداری

اقدام به بارداری

ویدیوهای اقدام به بارداری:

مقالات اقدام به بارداری:

از زمانی که یک زوج تصمیم به بارداری می‌گیرند تا زمانی که خانم باردار می‌شود را دوران اقدام به بارداری می‌نامیم. در این دوران، خانم و آقا باید تمام آمادگی‌های لازم را چه از نظر جسمی، ذهنی و شرایط زندگی برای ورود عضو جدید خانواده آماده کنند. شما نمی‌توانید تصمیم به اقدامی جدید در زندگی بگیرید ولی هیچ آمادگی قبل از آن کسب نکنید. چه برسد به آمدن یک انسان جدید در ظاهری کوچک اما، شخصیتی بزرگ.

یادمان باشد که از زمانی که سلول تخم در رحم مادر تشکیل می‌شود و لقاح رخ می‌دهد، هزار روز طلایی زندگی ریزدونه شما نیز آغاز شده و تا دوسالگی ادامه پیدا می‌کند. همانطور که از اسم آن مشخص است، این هزار روز، جزو طلایی‌ترین روزهای زندگی فرزند شما محسوب می‌شود و باید با آگاهی هر چه بیشتر این دوران را پشت سر بذارید. 

برای افزایش آگاهی عزیزانی که تصمیم به فرزند دار شدن می‌گیرند، در رابطه با دوران مهم اقدام به بارداری، مقالات و لایوهای آموزشی ارزشمندی را با همراهی متخصصین این دوره برای شما آماده کردیم که می‌توانید بر اساس نیاز خودتان، به هرکدام از این مقالات یا ویدیوهایی که لازم دیدید مراجعه کرده و پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.