Rizdooneh-logo

پشتیبانی

۷۷۶ ۴۴ ۶۶ ۹۱۰ ۹۸+

پشتیبانی

۷۷۶ ۴۴ ۶۶ ۹۱۰ ۹۸+

۰

ناباروری

ناباروری

ویدیوهای ناباروری:

اگر یک زوج به طور منظم، یکسال یا بیشتر از یکسال، بدون جلوگیری کردن، اقدام به بارداری کنند، ولی بارداری رخ ندهد را ناباروری می‌نامند. اما، جای نگرانی نیست. 

امروزه علم و تکنولوژی آنقدر پیشرفت کرده‌است که بتواند تعداد بسیار زیادی از خانم‌ها و آقایان را به لذت مادر و پدر شدن برساند.

ما در بخش ناباروری، با همراهی متخصصین به نام و با تجربه ناباروری، همچون خانم دکتر لیلا نظری و خانم دکتر الهام پورمطرود، در رابطه با دلایل و نشانه‌های ناباروری در زنان و مردان پرداختیم. مشاوره‌ها و درمان‌های ناباروری که در این مسیر به زوجین گفته می‌شود را با کمک متخصصین بررسی کردیم.

جالب‌تر آنکه همین ویدیو‌ها و آگاهی از نشانه‌های ناباروری در زنان و مردان، توانست به خیلی از زوجین کمک کند تا هرچه سریع‌تر متوجه این نشانه‌ها شده و به متخصص مراجعه کنند. اگر شما هم بیش از یکسال است که اقدام به بارداری می‌کنید ولی نتیجه‌ای نگرفتید، می‌توانید از این ویدیوهای آموزشی ارزشمند استفاده کرده و اقدام به درمان ناباروری خود یا همسرتان کنید. 

عزیزانی که نابارور بودند ولی با تلاش و از همه مهم‌تر، با صبر و اعتماد به خداوند و نظام پزشکی توانستند ریزدونه‌دار شوند، شیرینی را تجربه می‌کنند که شاید کسانی که به راحتی فرزند دار شدند، این عمق لذت و شیرین را نداشته باشند. 

پس امید داشته باشید و ادامه دهید.

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.